Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. SKAO firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

DESIGN YOUR CAREER!

Design Hotels to młoda ale prężnie rozwijająca się grupa designerskich hoteli w  standardzie 4*.

 Obecnie na terenie Krakowa grupa posiada dwa obiekty o wyjątkowym charakterze - Metropolis Design Hotel (60 pokoi) oraz nowo otwarty INX Design Hotel (122 pokoje).

 W planach grupy są jeszcze inne ciekawe projekty hotelowe, co pracownikom naszej grupy daje ogromne możliwości rozwoju i awansu.

 … w związku z tym poszukujemy…

Księgowa/Księgowy

Jeśli jesteś osobą:

  • Sumienna i obowiązkową,
  • Lubiącą pracę z ludźmi,
  • Systematyczną i zorganizowaną,
  • Potrafiąca pracować z innymi nad wspólnymi celami,
  • Potrafiąca zmieniać swoją pracę w pasję

 Obowiązki

  • Ewidencjonowanie transakcji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym
  • Przygotowywanie i weryfikacja poprawności ewidencji sprzedaży usług hotelowych
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży i dokumentów rozliczeniowych
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Dbałość o skuteczność i wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Dokładność i terminowość w realizacji zadań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie usługowej
  • Wiedza z zakresu prawa bilansowego i prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, przejawianie inicjatywy, otwartość na zmiany
  • Mile widziana znajomość programu COMRCH-OPTIMA,

Zapewnimy Ci:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opieka medyczna, kartę Multi-Sport, ubezpieczenie na życie
  • Śniadanie/obiady pracownicze
  • Szkolenia rozwijające kompetencje i aktualizujące wiedzę
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Metropolis Design Hotel  Sp. Z o.o. SKA z siedzibą w Krakowie."

Ogłoszenie archiwalne