Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MERITOROS Sp. z o.o.

    W związku z umacnianiem pozycji naszej firmy na rynku usług księgowych i ciągłym rozwojem działalności, systematycznie stwarzamy nowe miejsca pracy.
    Poszukujemy osób pragnących związać swoją karierę z branżą finansową i zapewniamy możliwość zdobycia bardzo obszernego doświadczenia w dziedzinach, w których operujemy.
    Nasi pracownicy maja również możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń oraz aktywnego wyboru ścieżki kariery. Ponadto zapewniamy sympatyczną atmosferę i bardzo dobre warunki w miejscu pracy.

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: KS-KRK/03/2018

    Opis stanowiska:

    • samodzielne prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów
    • obsługa kadrowo-płacowa klientów
    • sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
    • utrzymywanie relacji z klientami
    • nadzór nad młodszymi księgowymi i stażystami
    • kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS

    Oczekujemy:

    • minimum trzyletniego doświadczenia w biurze rachunkowym - mile widziany certyfikat MF
    • obowiązkowo doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości i sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • doświadczenia w prowadzeniu rozliczeń z ZUS
    • praktycznej i aktualnej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, prawa ubezpieczeń społecznych
    • umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych (Comarch Optima)
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami obcojęzycznymi
    • sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę
    • bardzo dobre warunki i atmosferę pracy
    • stałe zatrudnienie
    • prywatną opiekę medyczną
    • dodatkowy urlop płatny
    • kartę Benefit
    • elastyczny czas pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Meritoros Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."