Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    dla obsługiwanego Klienta z branży motoryzacyjnej (salony samochodowe)
    poszukuje osoby na stanowisko:

    KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: KS/04/2019

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
    • Prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz stosownych raportów
    • Współpraca z Głównym Księgowym
    • Współpraca z Kierownikami oddziałów firmy

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia kierunkowego – mile widziane wykształcenie wyższe (min. tytuł licencjata)
    • Minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku księgowym
    • Umiejętności sporządzania deklaracji podatkowych
    • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
    • Znajomości przepisów prawa bilansowego i podatkowego
    • Znajomości pakietu MS Office (zwł. Excel)
    • Decyzyjności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • Umiejętności pracy w zespole

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji
    z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia
    za pośrednictwem przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: KP spółka z o.o. spółka komandytowa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000319657 („Administrator”) w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji na potrzeby własne Administratora, oraz na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Administratora – pracodawcom, na rzecz których Administrator prowadzi rekrutacje.”

    KP spółka z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Ślusarska 9, 30-710 Kraków, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000319657, nr telefonu: +48 (12) 6863770, e-mail: [email protected], jako administrator („Administrator”), informuje Pana/Panią, że:

    1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z realizacją procesów rekrutacji prowadzonych przed Administratora;
    2. Podane dane są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody;
    3. Dane osobowe będą przechowywane w bazie Administratora przez okres prowadzanie przez Administratora bieżących oraz przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat;
    4. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
    5. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
    6. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie dotyczących Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy;
    7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji, brak podania danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie procesów rekrutacji;
    8. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani w formie profilowania;
    9. Pana/Pani mogą być udostępnianie partnerom Administratora – pracodawcom na rzecz, których Administrator prowadzi rekrutacje;
    10. Pana/Pani dane nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.