Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa \ Księgowy

  • Kraków, Balice (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA WOLFF™ to dynamiczna polska firma z wizją, która od blisko 20 lat wspiera rozwój nowoczesnego przemysłu. Działamy niemal we wszystkich gałęziach przemysłu – od energetyki, przez chemię i farmację, a na przemyśle spożywczym i drzewnym kończąc. Do grona Naszych klientów należą zarówno polskie zakłady przemysłowe, jak i międzynarodowe koncerny.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Balice (pow. krakowski)

    Wymagane umiejętności:

    • doświadczenie na stanowisku księgowego minimum 2 lata,
    • znajomość szerokich zagadnień księgowych,
    • księgowość wielowalutowa ze szczególnym uwzględnieniem transakcji WNT i WDT,
    • wystawianie faktur sprzedaży,
    • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • znajomość programów księgowych typu ERP, szczególnie mile widziana znajomość programu Enova,
    • znajomość pakietu typu MS Office (w szczególności biegłe poruszanie się w arkuszach kalkulacyjnych Excel),
    • mile widziana umiejętność prowadzenia KPiR spółki jawnej,
    • mile widziana znajomość j. angielskiego,
    • pracowitość, dokładność i rzetelność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność wyznaczania priorytetów.

    Zakres obowiązków:

    Obsługa księgowa spółki w zakresie:

    • bieżącej weryfikacji, dekretowania i księgowania dowodów zakupu materiałów i usług,
    • księgowania wyciągów bankowych,
    • wystawiania i predekretowania DWNNZ i DWNNC przy zakupie towarów i usług podlegających samoopodatkowaniu lub odwrotnemu obciążeniu,
    • rozliczanie na bieżąco transakcji nierozliczonych w zakresie zobowiązań złotowych i dewizowych spółki,
    • uzgadniania poprawności sald kont księgowych,
    • dbałość o właściwe przechowywanie oraz archiwizację dokumentacji księgowej.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • udział w szkoleniach branżowych,
    • kartę Multisport Benefit,
    • komfortowe biuro z miejscem parkingowym.

    List motywacyjny i CV proszę przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.