Księgowa/ Księgowy

  • Ochmanów (pow. wielicki), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Marka Oknoplast wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją.

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Ochmanów, okolice Krakowa
Numer referencyjny: 32/K/AS/2017

ZADANIA:

  • kontrola dokumentów księgowych,
  • dekretacja oraz księgowanie dokumentów,
  • analiza oraz uzgadnianie sald kont księgowych,
  • realizacja zadań w ramach „podatku u źródła” – rozpoznawanie obowiązku podatkowego, wyliczenie podatku, sprawozdawanie.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu i realizacji strategii firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
  • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych, itp.),
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

JEŚLI POSIADASZ:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/ samodzielnego księgowego,
  • znajomość  procesu rozliczania produkcji w spółkach produkcyjnych,
  • bardzo dobrą znajomość przepisów ustaw podatkowych (CIT, VAT), ustawy o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • bardzo dobrą znajomości pakietu MS Office.

JEŚLI MASZ:

  • wysoką motywację do pracy,
  • dobrą organizację pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU OKNOPLAST

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami
i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanów 117, 32-003 Podłęże gm. Niepołomice."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się