Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

BODYPAK SP. Z O.O.

  • Ksawerów (pow. pabianicki)

    Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:

  • kontrolę formalno-prawną, merytoryczną i rachunkową dokumentów księgowych;

  • księgowanie sprzedaży, weryfikację i kompletowanie dokumentacji wywozowej EX, WDT, WSTO;

  • księgowanie i weryfikację faktur zakupowych towarowych i kasowych;

  • przygotowanie danych do deklaracji VAT w określonych zakresach;

  • analizowanie i księgowanie dokumentów magazynowych (PZ, WZ, RW, PW) oraz uzgadnianie z dokumentami sprzedaży i zakupu;

  • prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, tworzenie i ewidencję dokumentów OT, LT, AM, inne;

  • uzgadnianie obrotów i sald, raportowanie niezgodności, dbanie o spójność dokumentacji księgowej, wyjaśnianie operacji z innymi działami;

  • wystawianie dokumentów sprzedaży;

  • wprowadzanie przygotowanych danych do deklaracji INTRASTAT (PUESC) oraz ewentualne przygotowywanie danych do sprawozdań na potrzeby GUS;

  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz;

  • wykonywanie innych zadań określonych przez Głównego Księgowego i Zarząd.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości;

  • doświadczenie w pracy z systemami księgowymi COMARCH OPTIMA, SUBIEKT GT i NAVIREO;

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • dobra znajomość programów księgowych oraz MS Office w szczególności Excel;

  • poszukujemy osoby zaangażowanej, lubiącej swoją pracę, niebojącej się wyzwań, dokładnej i dobrze zorganizowanej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach księgowych;

  • uczestnictwo w szkoleniach, dostęp do specjalistycznej wiedzy;

  • pakiet socjalny;

  • dobrą atmosferę pracy.

Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży suplementów i odżywek dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Oprócz sprzedaży hurtowej, prowadzimy bardzo dynamiczny rozwój w zakresie sprzedaży online. Nasz sklep www.bodypak.pl jest jedną z najlepiej zaopatrzonych witryn w tej kategorii produktowej.

W związku z bardzo ambitnymi planami i szybkim rozwojem działalności, poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół na stanowisku: Księgowa/Księgowy

Przewiń do profilu firmy