Księgowa / Księgowy - księgi handlowe - samodzielna/y

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria doradztwa podatkowego "Help-tax" s.c.

    Kancelaria doradztwa podatkowego "Help-tax" s.c. Edyta Klimek, Joanna Kordal

    Rok założenia 1991

    27 letnie doświadczenie - obsługa klientów krajowych i zagranicznych z szerokim zakresem działalności

    Wieloletnia, aktywna działalność w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych

    oraz w Stowarzyszeniu Doradców Podatkowych w Katowicach

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Praca pod nadzorem i we współpracy z doradcą podatkowym,
    • Samodzielne i odpowiedzialne prowadzenie dokumentacji księgowej oraz podatkowej,
    • Samodzielne zamykanie okresów sprawozdawczych,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych i innych raportów dla instytucji zewnętrznych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
    • Monitorowanie rozwiązań usprawniających pracę działu księgowości,
    • Wsparcie młodszych koleżanek i kolegów,
    • Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • Umiejętność znajdowania i zastosowania przepisów,
    • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych SYMFONIA,
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
    • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
    • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod nadzorem doradcy podatkowego,

    Oferujemy:

    • pracę z doradcami podatkowymi z 27 letnim doświadczeniem,
    • stabilne, stałe, wieloletnie zatrudnienie,
    • możliwości rozwoju,
    • zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia,
    • normowany czas pracy,
    • wygodne warunki pracy,
    • pracę w przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez jest Kancelaria doradztwa podatkowego „Help-tax” s.c. Edyta Klimek, Joanna Kordal, 40-064 Katowice, ul. Kopernika 24/3 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez jest Kancelaria doradztwa podatkowego „Help-tax” s.c. Edyta Klimek, Joanna Kordal, 40-064 Katowice, ul. Kopernika 24/3.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Kancelaria doradztwa podatkowego „Help-tax” s.c. Edyta Klimek, Joanna Kordal, 40-064 Katowice, ul. Kopernika 24/3 zwana dalej : „Kancelaria”.

    W sprawie ochrony dotyczących Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z na adres [email protected] lub pisemnie na adres siedziby Kancelarii wskazany powyżej, z dopiskiem ochrona danych osobowych.

    Cele i podstawy przetwarzania. Kancelaria będzie przetwarzać Pana/Pani dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są przepisy prawa, tj. Kodeksu pracy oraz prawnie uzasadniony interes Kancelarii, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników Kancelarii. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę.

    Okres przechowywania danych. Kancelaria będzie przechowywać Pana/Pani dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Kancelaria będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody lub do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym wyraził/a Pan/Pani zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.

    Odbiorcy danych

    Pana/Pani dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom współpracującym z Kancelarią w zakresie dostarczania Kancelarii usług, bez których prowadzenie procesów rekrutacyjnych byłoby utrudnione (np. podmioty dostarczające infrastrukturę informatyczną).

    Prawa osób, których dane dotyczą

    Przysługuje Panu/Pani:

    1. prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) danych;
    3. prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
    4. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych, wyrażonej na potrzeby przyszłych rekrutacji;
    5. prawo do przenoszenia danych;
    6. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Informacja o dobrowolności podania danych

     Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.