Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy - Księgi Handlowe

PGF sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.

Ludwika Rydygiera 2a

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • analiza transakcji, uzgadnianie kont rozrachunkowych,

  • przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe,

  • ewidencja środków trwałych,

  • potwierdzenie sald dostawców i klientów,

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli US,

  • sprawdzanie poprawności księgowanych faktur w rejestrach w zakresie VAT naliczonego i należnego,

  • nadzór nad kompletnością dokumentów księgowanych w ramach danej Spółki,

  • kontakt z podatnikiem i pracownikami urzędów skarbowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości - najlepiej w biurze rachunkowym,

  • znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • umiejętność prawidłowego prowadzenia rozrachunków i sporządzania deklaracji VAT oraz doświadczenie w obsłudze kilku podmiotów jednocześnie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na umowie o pracę,

  • bezpłatne szkolenia z zakresu zmian w przepisach podatkowych,

  • miłą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole,

  • premię roczną,

  • dodatkowe benefity nabywane po przepracowanych okresach (LuxMedy, MultiSporty).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy w siedzibie firmy przy ul. Ludwika Rydygiera 2A lok.17 we Wrocławiu.

Godziny pracy do ustalenia w przedziale od 7-9 do 15-17.

W PGF świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz doradcze w dziedzinie optymalizacji kosztów firmy. Specjalizujemy się także w pozyskiwaniu finansowania na zlecenie Klienta. Działamy na rynku od 2014 roku i na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 250 podmiotów z terenu całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy kolejnej osoby do naszego - jak na razie - 10 osobowego zespołu.

Przewiń do profilu firmy