Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Metalowa 6B, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Metalowa 6B

Kutno

Twój zakres obowiązków

Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowaniu kosztów zakładu produkcyjnego przy pomocy systemu komputerowego klasy ERP, to jesteś osobą, której szukamy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

 dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych ( m.in. faktury VAT, faktury korygujące, noty odsetkowe),

 prowadzenie ewidencji środków trwałych, bieżące naliczanie amortyzacji,

 uzgadnianie obrotów i sald,

 przygotowanie i uzgodnienia rejestrów do deklaracji VAT,

 kontrola terminowości płatności zobowiązań,

 księgowanie wyciągów bankowych,

 wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,

 udział w procesie zamknięcia okresów księgowych,

 przygotowywanie zestawień i analiz księgowych,

 archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej,

  • znajomości przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,

  • znajomość obsługi programu klasy ERP (mile widziany IFS),

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu MS Excel,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, zaangażowanie w realizację zadań,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji wsparte dodatkowymi benefitami (m.in. opieka medyczna),

  • umowę o pracę.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Jako Agrisolutions Poland jesteśmy producentem innowacyjnych elementów roboczych do maszyn rolniczych, nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładem.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy