Ta oferta pracy jest nieaktualna od 657 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Łęczyca, łódzkie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy z bvranży medycznej, poszukujemy odpowiedniego kandydata / odpowiedniej kandydatki na stanowisko:

    Nr ref.: 43543
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Łęczyca

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja dokumentów zewnętrznych pod względem merytorycznym, finansowym
    • Sporządzanie dokumentów księgowych wewnętrznych
    • Dekretowanie i księgowanie
    • Współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, statystycznych, strefowych, NBP oraz
    • deklaracji podatkowych
    • Aktywna współpraca ze wszystkimi komórkami w organizacji

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowo-finansowym min. 2 lata
    • Znajomość zasad księgowości (mile widziana znajomość MSR)
    • Znajomość przepisów podatkowych
    • Biegła umiejętność obsługi komputera (obowiązkowa znajomość programu Excel, mile
    • widziana znajomość programów księgowych)
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność, umiejętność doskonałej
    • organizacji własnej pracy

    Oferta:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji - współpraca w oparciu o umowę tymczasową na dwa miesiące z możliwością podjęcia pracy na stałe
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, liczne benefity pozapłacowe
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)