Księgowa / Księgowy

  • Legionowo, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUDYT DORADZTWO FINANSE LIDMAR JANKOWSCY sp.j.

    Miejsce pracy: Legionowo

    Zakres obowiązków:

    • ewidencja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • uzgadnianie kont księgowych
    • sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymogami Klienta
    • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich
    • udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • współpracę z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość)
    • praktyczna znajomość polskich przepisów dotyczących rachunkowości i podatków
    • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość zasad rachunkowości oraz dokumentacji rachunkowo-podatkowej
    • dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność, dokładność, zaangażowanie, pasja

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • duże możliwości rozwoju zawodowego

    Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:
    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Księgowa / Księgowy prowadzoną przez ADF LIDMAR Jankowscy Sp. J. ul. Słowackiego 22, 05-120 Legionowo, która będzie ich Administratorem.
    Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„
    *Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez ADF LIDMAR Jankowscy Sp. J. ul. Słowackiego 22, 05-120 Legionowo, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.