Oferta pracy

Księgowa/ Księgowy

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 277
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych oraz ich kontrola i merytoryczna weryfikacja
  • Prawidłowe i terminowe ujmowanie w księdze rachunkowej zdarzeń gospodarczych
  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami oraz potwierdzanie sald
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości wynikających z błędnie wystawionych faktur zakupowych polskich i zagranicznych
  • Współpraca przy rozliczaniu magazynów materiałów produkcyjnych i technicznych
  • Wprowadzanie faktur zakupu do obiegu elektronicznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego ekonomicznego
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomości problematyki podatkowej (VAT, CIT) związanej z transakcjami krajowymi, wewnątrzwspólnotowymi i poza Unią
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Komunikatywności, rzetelności także zaangażowania
  • Mile widziana znajomość SAP FI

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowana stołówka
  • Spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wakacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
za pomocą przycisku Aplikuj.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy