Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Księgowa/ Księgowy

Patelec Elpena Sp. z o.o.O firmie

Patelec Elpena Sp. z o.o.

Świętego Wojciecha 24

Legnica

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem
poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Weryfikacja pod względem rachunkowym i kwalifikacja do VAT, CIT,
  • Wprowadzanie do systemu księgowego faktur zakupowych, wyciągów bankowych i innych dowodów księgowych ( w tym delegacji służbowych),
  • Wystawianie faktur sprzedaży i ich księgowanie ,
  • Księgowania w księdze głównej rezerw, wycen, RMK, odpisów aktualizujących,
  • Udział w prawidłowym obiegu dokumentów księgowych,
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Doświadczenie w ewidencji środków trwałych mile widziane,
  • Współpraca przy implementacji nowych rozwiązań i w oparciu o istniejące narzędzia i otwartość na nowe rozwiązania – współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów,
  • Kontakt ze współpracownikami, przełożonymi i podmiotami zewnętrznymi w taki sposób, by korzystnie wpływać na budowanie przyjaznych relacji.
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe bądź ukończone kursy zawodowe w specjalizacji (warunek konieczny),
  • min. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku księgowa/księgowy
  • Znajomość przepisów Ustawy o VAT, Ustawy o rachunkowości, dające możliwość praktycznego ich stosowania,
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie VAT, w szczególności w podziale na transakcje krajowe, Import Usług, Import towarów, WNT, WDT, trójstronne i łańcuchowe i wynikających z nich obowiązków,
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania typu ERP, znajomość systemu proAlpha będzie atutem,
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi, przede wszystkim Excel i Word,
  • Dokładność w wypełnianiu wszystkich obowiązków,
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dofinansowanie do posiłków
  • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, upominki dla dzieci),
  • Kurs języka obcego,
  • Szkolenia zawodowe
Aplikacje proszę wysyłać  poprzez przycisk APLIKUJ.

lub na adres: Patelec Elpena Sp. z o.o. ul. Św. Wojciecha 24, 59-220 Legnica

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne