Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

BIURO RACHUNKOWE BRAN

  • Lewków (pow. ostrowski), wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasz zespół tworzą profesjonaliści działający w obszarze księgowości i prawa. Księgowi, prawnicy, biegli rewidenci i doradcy podatkowi posiadają długoletnie, poparte sukcesami doświadczenie w swoich dziedzinach. Wysoko wykwalifikowana kadra, profesjonalizm oraz dostosowanie profilu usług księgowych i rachunkowych do indywidualnych potrzeb każdego klienta stanowią gwarancję zadowolenia ze świadczonych przez nas działań. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm oraz organizacji pozarządowych (stowarzyszeń i fundacji), a także w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

W związku z dynamicznym rozwojem Biura Rachunkowego BRAN poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko księgowej/księgowego.

Obowiązki przyszłego pracownika:

  • prowadzenie PKPIR;
  • prowadzenie ksiąg handlowych;
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych;
  • obsługa klienta i kontakt z urzędami.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu podatków i finansów.minimum;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju i szkoleń;
  • motywację zespołową oraz pomoc merytoryczną ekspertów z branży;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem Pracuj.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne