Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE REZAL - Zakład Przetwórstwa SzkłaO firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE REZAL - Zakład Przetwórstwa Szkła

Świętej Teresy 103d

Łódź

Jesteśmy dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym z 30-letnią tradycją w obszarze przetwórstwa szkła oraz produkcji wyrobów ze szkła dla różnych gałęzi przemysłu, realizującym sprzedaż na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź Teofilów Przemysłowy

Obowiązki:

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów
  • uzgadnianie kont księgowych, w tym kontrola rozrachunków z klientami i dostawcami
  • weryfikacja i ewidencja księgowa dokumentów zakupowych i kosztowych, wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • przygotowanie analiz i zestawień dotyczących kosztów na potrzeby kadry zarządzającej
  • uzgadnianie sald kont i kontrola poprawności księgowań
  • sprawozdawczość GUS, US, UMWŁ, UM, itp.
  • rozliczanie wydatków pracowniczych (delegacje, zaliczki)
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby firmy
  • współpraca przy wnioskach o dofinansowanie z zakresie finansowo-księgowym

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w zakresie księgowości
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość zagadnień księgowych, przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • znajomość obsługi programów księgowych LSI Software – będzie atutem
  • umiejętności analityczne i przedsiębiorczość
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Outlook, Excel, Word)
  • odpowiedzialność, sumienność i systematyczność w realizacji zadań
  • wysoki poziom uczciwości i etyki zawodowej
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • dokładność, skrupulatność, cierpliwość, energiczność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości.
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • profesjonalne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet pozafinansowych świadczeń
  • pracę w firmie o ponad 30-letniej tradycji na polskim rynku
  • elastyczny czas pracy w trybie 8-godzinnym (7:00/10:00 – 15:00/18:00)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy