Oferta pracy

Księgowa - Księgowy

CWS-boco Polska Sp. z o.o.O firmie

CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 156B

Łódź

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur zakupowych i towarowych,
  • księgowanie i kontrola sprzedaży,
  • rozliczanie i uzgadnianie magazynów, inwentaryzacja towarów i materiałów,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie dokumentów sądowych i egzekucyjnych,
  • prowadzenie rozliczeń RMK,
  • księgowanie kosztów i przychodów dot. operacji finansowych, płac, ZUS i PDOF,
  • rozliczanie i księgowanie różnic kursowych,
  • księgowanie i uzgadnianie rezerw,
  • operacje księgowe w obszarze należności,
  • przygotowywanie i księgowanie kompensat,
  • uzgadnianie sald kont księgi głównej,
  • przygotowywanie raportu Intrastat,
  • przygotowywanie deklaracji VAT,
  • księgowania i uzgodnienia w zakresie ZFŚS,
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS i NBP,
  • przygotowanie danych/raportowanie na potrzeby grupy i controllingu,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, finansowe
  • kursy księgowe - mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe umiejętności:

  • wiedza z zakresu: VAT, CIT, doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT
  • doświadczenie w raportowaniu do GUS i NBP
  • rozliczanie magazynów
  • znajomość regulacji MSSF
  • przykładane uwagi do szczegółów
  • proaktywność w działaniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w spółce prowadzącej pełną księgowość,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy