Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

WPW Invest Sp. z o.o.O firmie

WPW Invest Sp. z o.o.

Tylna 4C

Łódź

Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie płatności,
  • bieżąca analiza rozrachunków,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • fakturowanie sprzedaży,
  • inne prace administracyjne oraz współpraca z pozostałymi działami,

Oczekujemy:

  • mile widziana znajomość programu Enova,
  • znajomości ustawy PDOP i VAT,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kartę Multisport,
Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie CV klikając w Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy