Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu i ich weryfikacja pod względem podatków CIT i VAT,

  • Księgowanie list płac oraz ich weryfikacja w szczególności pod względem podatku CIT

  • Weryfikacja faktur sprzedaży pod względem podatkowym CIT i VAT

  • Przygotowanie i weryfikacja rejestru sprzedaży pod względem poprawności wszystkich wymaganych danych w pliku JPK_VDEK.

  • Przygotowanie danych do sporządzenia informacji VAT UE

  • Weryfikacja dokumentacji transakcji wewnątrzwspólnotowych dostaw oraz eksportu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, a w szczególności związanym z obszarem zagadnień dla proponowanego zakresu pracy

  • Dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego, a w szczególności CIT, VAT oraz prawa bilansowego

  • Dobra, praktyczna znajomość Ms Excel

  • Doświadczenie w obsłudze systemów księgowych klasy ERP

  • Samodzielność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Ukończone dodatkowe kursy kierunkowe

To oferujemy

  • umowa o pracę na zastępstwo (ok. 2 lat)

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • praca u lidera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników