Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

DRADURA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Techniczna 8, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DRADURA Polska Sp. z o.o.

Techniczna 8

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Przygotowywanie pomocniczych zestawień do monitoringów

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca

  • Wsparcie dyrektora finansowego i obszaru controllingu w przygotowaniu zestawień na potrzeby Grupy

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych i JPK

  • Raportowanie/ wsparcie w przygotowywaniu informacji sprawozdawczych dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, banki i inne instytucje finansujące, audytorzy)

  • Weryfikacja rejestrów vatowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, krajowych standardów rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym – warunek konieczny

  • Znajomość obsługi systemów finansowo-księgowych oraz programu Office

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Pozytywne nastawienie, chęć nauki i rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Dofinasowanie do obiadów

  • Szkolenia i inne formy doskonalenia zawodowego, w tym naukę języka angielskiego oraz niemieckiego (lektoraty)

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinasowanie do obiadów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w siedzibie Firmy

3

Informacja zwrotna

Dradura Polska jest największym zakładem produkcyjnym w międzynarodowej grupie Dradura z główną siedzibą w Niemczech. Firma utworzona w roku 2004 w Łodzi, w centralnej Polsce, ma wiodącą pozycję w wytwarzaniu wyrobów z drutu, szczególnie koszy do zmywarek i wyposażenia piekarników. Dostarczamy nasze produkty do największych przedsiębiorstw z branży AGD.

Przewiń do profilu firmy