Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych z zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisku wskazane w ogłoszeniu. Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji” W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami (42) 617-10-70 lub [email protected] KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE - zwane dalej RODO – Vandemoortele Bakery Products Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi niniejszym informujemy, iż:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 07 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie w systemie SAP wyciągów bankowych, płatności od klientów oraz ich rozliczanie

  • Monitorowanie zaległych płatności, kontakty z klientami w sprawie płatności

  • Tygodniowe raporty dotyczące należności i ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i z Działem Obsługi Klienta

  • Analiza blokowanych zamówień w systemie SAP

  • Zapewnienie zgodności działań z polityką firmy dotycząca należności

  • Współpraca z kancelarią prawną w zakresie windykacji należności

  • Analiza kont bilansowych i wyjaśnianie rozbieżności

  • Przygotowanie raportu analitycznego dla kont bilansowych

  • Współpraca z audytem zewnętrznym

Nasze wymagania

  • Znajomość teoretyczna i praktyczna przepisów o rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT mile widziana

  • Doświadczenie w pracy z SAP R3 mile widziane

  • Dobra znajomość Excela

  • Umiejętności analityczne

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność przekonywania do swoich racji

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość i zaangażowanie

  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego (możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe)

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.

Vandemoortele to europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności.

Firma koncentruje swoje działania w sektorze piekarniczym (mrożone produkty piekarnicze) oraz tłuszczach (margaryny i tłuszcze).

Naszą działalność produkcyjną w Polsce prowadzimy od 2007r.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje