Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

WITKO Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 143

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów zakupowych krajowych i zagranicznych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz procedurami wewnętrznymi

  • Rozliczanie podróży służbowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz w zamknięciu roku

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość).

  • Obowiązkowość, dokładność, skrupulatność.

  • Doświadczenie na stanowisku Księgowej / Księgowego.

  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość zagadnień związanych z handlem zagranicznym (WNT, WDT, import, eksport).

  • Znajomość języka angielskiego oraz systemu SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziany certyfikat księgowego.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę

  • szkolenia merytoryczne

  • od ponad 30 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę

WITKO Group to więcej niż miejsce pracy. WITKO to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, którzy chcą w życiu czegoś więcej. WITKO Group to w pełni polska firma rodzinna, której motorem jest pasja do badań i odkryć. Od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla laboratoriów z branży badań naukowych, farmaceutycznej, biotechnologii, przemysłowej, edukacyjnej, rządowej i opieki zdrowotnej. W WITKO wierzymy w fascynujące możliwości innowacji i rozwoju nauki zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. W skład WITKO Group wchodzą: WITKO Sp. z o.o oraz S.WITKO. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Więcej na www.witko.com.pl.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.