Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

AFRY Poland sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;

  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych;

  • prowadzenie rozliczeń i uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami;

  • rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych;

  • udział w przygotowywaniu raportów na potrzeby Zarządu i organów państwowych;

  • wsparcie w procesach zamknięcia okresów sprawozdawczych;

  • archiwizowanie dokumentów finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia z zakresu rachunkowości;

  • doświadczenia w pracy w księgowości min. 2 lata;

  • znajomości narzędzi MS Office;

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • znajomość programu klasy ERP będzie dodatkowym atutem;

  • motywacji do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;

  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

  • świadczenia socjalne;

  • pakiety medyczne;

  • kartę sportową;

  • dostęp do platformy językowej;

  • aplikację BREAK PRO;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowo 15 minut przerwy w ciągu pracy

AFRY jest międzynarodowym liderem w dziedzinie usług inżynieryjnych, projektowych i doradczych. Tworzymy rozwiązania, aby wspierać naszych klientów na całym świecie w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, a także globalnych trendów urbanizacji i cyfryzacji. Jesteśmy zespołem blisko 17 000 oddanych ekspertów działających na całym świecie w dziedzinie infrastruktury, przemysłu i energii, aby tworzyć zrównoważone rozwiązania dla następnej generacji.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza on-line oraz załączenie swojego CV w języku polskim lub angielskim.