Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

GRUPA DZIESIĘCINA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

plac Pokoju 2A

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ewidencji księgowej na kontach syntetycznych i analitycznych zgodnie z zasadami rachunkowości,

  • prowadzenie rejestrów VAT i innych ewidencji podatkowych

  • rozliczanie podatków VAT, PIT, CIT, PCC

  • sporządzanie sprawozdań GUS oraz sprawozdań finansowych

  • wykonywanie zadań zleconych

  • kontakty z Klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie najlepiej kierunkowe (rachunkowość, finanse),

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Znajomość obsługi programu Symfonia

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie, sumienność

To oferujemy

  • na początek oferujemy umowę o pracę na okres próbny, a następnie proponujemy stałe zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • praca w bardzo miłym i zgranym zespole, w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

UWAGA! Każdego pracownika oczywiście wdrożymy w nasz system pracy, ale po tym okresie wymagamy już samodzielności, dlatego oferta skierowana jest do kandydatów z wiedzą i doświadczeniem.

Biuro Podatkowe Dziesięcina w Łodzi zaprasza kandydatów na stanowisko Samodzielnej/ego Księgowej/ego do obsługi Pełnych Ksiąg Handlowych