Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Marvel spółka z o.o.

4 2005 000 brutto / mies.
  • Żelazna 7, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żelazna 7

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów (zakupowych, wyciągów bankowych, sprzedażowych, poleceń księgowania)

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

  • uzgadnianie rozrachunków z działem blacharsko-lakierniczym oraz windykacja

  • rozliczanie RMK

  • księgowanie i nadzór nad umowami leasingowymi

  • rozliczanie polis ubezpieczeniowych

  • rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie co najmniej 2 letnie na podobnym stanowisku

  • pracowitość i uczciwość

  • dobra organizacja pracy

  • dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w miłej atmosferze

  • Zgłoszenia rekrutacyjne prosimy o przesłanie drogą elektroniczną.

  • Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.