Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Enterprise Support Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Pomorska 65

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości klientów biura zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowości,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. VAT, CIT,

  • Sporządzanie sprawozdań GUS i innych,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

  • Kontakt bezpośredni z klientem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • Wykształcenie wyższe o kierunkach finansowych,

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

  • Obsługa komputera (MS Office),

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w młodym, zgranym, ambitnym zespole, w rozwijającej się firmie,

  • Możliwość długofalowej współpracy oraz rozwoju zawodowego.

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport.

  • Elastyczny czas pracy w miłej atmosferze,

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

ENTERPRISE SUPPORT Sp. z o.o., biuro rachunkowo-consultingowe o zasięgu ogólnopolskim.

Przewiń do profilu firmy