Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aleksandra Puszkina 62

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • analiza i kontrola zapisów księgowych

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

  • dbanie o sprawny obieg dokumentacji będącej podstawą rozliczeń księgowych na powierzonym obszarze

  • księgowanie dokumentów kosztowych i zakupowych (magazynowych) krajowych i zagranicznych

  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (JPK_VAT, VAT UE)

  • weryfikacja raportów sprzedaży

  • współpraca przy zamknięciu księgowym i podatkowym miesiąca

  • prowadzenie kasy głównej, w tym rozliczeń z pracownikami z tytułu delegacji i zaliczek

  • wprowadzanie płatności do systemów bankowych

  • współuczestnictwo w terminowym sporządzaniu okresowych raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i potrzebami Zarządu Spółki

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • udział w księgowaniu list płac

  • rozliczanie i uzgadnianie magazynów

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość / księgowość / finanse) lub ukończony kurs księgowy

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz praktyczna znajomość procedur księgowych w obszarach – zakup, import, sprzedaż, koszty, magazyny, produkcja

  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemach księgowych klasy ERP

  • umiejętność pracy z wykorzystaniem programów MS Windows (w szczególności excel)

  • umiejętności analityczne, asertywność, samodzielność

  • chęć rozwoju i systematycznego wdrażania nowych rozwiązań i usprawnień

  • znajomość kadr i płac

  • znajomość rozliczania produkcji

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • bonusy na produkty własne (ekskluzywne ubrania kobiece i dodatki).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Przewiń do profilu firmy