Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/ Księgowy

SP ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr1 im. N.Barlickiego UM w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja i dekretacja dokumentów zakupu zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,

  • Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald księgi głównej,

  • Analiza prawidłowości zapisów księgowych,

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Szpitalu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, rachunkowość,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office w szczególności programu Excel i Word,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dofinansowanie do wczasów, świąt, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Księgową/Księgowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub

na adres: SP ZOZ USK nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi

90-153 Łódź, Kopcińskiego 22

dzial.finansowy&barlicki.pl

(z dopiskiem: rekrutacja)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.