Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

RFRWŁ sp. z o.o.

Generała Romualda Traugutta 25

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych,

  • weryfikacja względem formalno-rachunkowo-merytorycznym,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowo-finansowego,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • rozliczanie delegacji,

  • pomoc w sporządzaniu miesięcznych kalkulacji i rozliczeń CIT, VAT i innych

  • pomoc w opracowaniu planów budżetowych i sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie podstawowych raportów i zestawień,

  • praca w systemie Symfonia,

  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Głównego Księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe-specjalizacja rachunkowość bądź kierunki pokrewne/ lub w trakcie studiów,

  • obsługa Programu Symfonia

  • praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excela),

  • min. 2 lata doświadczenia pracy na pełnych księgach,

  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,

  • samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

  • umiejętność prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość rozliczeń instrumentów finansowych będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stałą pracę – umowa o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • pracę w przyjaznych warunkach,

  • realna możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie.

O nas

Wspieramy przedsiębiorców z województwa łódzkiego poprzez niskooprocentowane, zwrotne środki finansowe.