Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

CPL Jobs .O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to międzynarodowa firma outsourcingowa świadcząca usługi biznesowe między innymi z zakresu finansów, księgowości, IT, logistyki, czy też zakupów. Jest jednym z największych pracodawców sektora usług w Polsce obsługując na co dzień wielu klientów, również zagranicznych.

Firma umożliwia pracę w trybie hybrydowym (2 dni z biura) jak i w pełni zdalnie - według indywidualnych preferencji pracownika. Termin rozpoczęcia pracy zależy od Ciebie.

Aplikując, dajesz sobie szansę na rozwój kariery w międzynarodowej organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i księgowanie faktur
  • Uzgadnianie kont
  • Odpowiadanie na zapytania klientów (mailowo lub telefonicznie)
  • Działania związane z zamknięciem okresu rozliczeniowego
  • Przygotowywanie raportów
  • Wsparcie jednego z działów RtR / OtC / PtP

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze ksiegowości
  • Znajomość SAP

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w godzinach biznesowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pełne wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Aplikując, zyskujesz wsparcie doświadczonych rekruterów podczas całego procesu rekrutacyjnego oraz wiele cennych wskazówek.

Księgowa / Księgowy, Łódź