Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

PAK-IMPEX S.C. BIURO RACHUNKOWE BEATA FIEŃKOWSKA, JANUSZ ŁAŃCUCKIO firmie

2 8004 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Zgierska 69
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

PAK-IMPEX S.C. BIURO RACHUNKOWE BEATA FIEŃKOWSKA, JANUSZ ŁAŃCUCKI

Zgierska 69

Łódź

Biuro Rachunkowe zatrudni  specjalistę ds. księgowych

Zadania

  • samodzielne prowadzenie KPiR
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży oraz ich kontrola pod względem formalnym
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych  (PIT, VAT)

Wymagania

  •  podstawowa znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT) oraz zasad księgowych
  •  skrupulatność i sumienność
  •  bardzo dobra organizacja pracy
  •  dobra znajomość pakietu MS Office
  •  komunikatywność
  •  dużym plusem będzie znajomość kadr i płac

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odzwierciedlające wiedzę, umiejętności i doświadczenie
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
  • wsparcie przełożonych i kolegów
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

Telefon kontaktowy Beata Fieńkowska  609726010

Ogłoszenie archiwalne