Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

MATSUOKA sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 1/3
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MATSUOKA sp. z o.o.

3 Maja 1/3

Łódź

Matsuoka Sp. z o.o.  to autoryzowane salony i serwisy samochodowe marki Suzuki działających na terenie całej Polski. Nasza firma konsekwentnie notuje wzrosty sprzedaży, a siła naszej organizacji wynika z potencjału naszych pracowników. Pracujemy zespołowo w dynamicznym, ukierunkowanym na ludzi nieformalnym środowisku, które budujemy wyznając wspólnie wartości takie jak: zorientowanie na klienta, uczciwość, wytrwałość i praca zespołowa.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Księgowa/Księgowy.

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Kontrola obiegu dokumentów księgowych
  • Przyjmowanie, segregowanie i przygotowywanie dokumentacji księgowej
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • Weryfikacja rozrachunków, wprowadzanie płatności
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy
  • Pomoc przy przygotowywaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Prace administracyjno-biurowe, bieżąca obsługa biura
  • Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie o kierunku związanym z rachunkowością (lub w trakcie studiów zaocznych)
  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obowiązkowość, zaangażowanie, systematyczność, dociekliwość i dokładność, koncentracja na szczegóły
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie osób z doświadczeniem
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne