Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

ABAK S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku księgowej/księgowego odpowiadać będzie za m.in. samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg klientów biura rachunkowego, sporządzanie niezbędnych deklaracji do US oraz informacji do GUS, a także bezpośrednią współpracę z klientami biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości,

  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów podatkowych oraz bilansowych,

  • doświadczenie w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego,

  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • znajomość programów księgowych,

  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,

  • dofinansowanie do kart sportowych,

  • ubezpieczanie grupowe,

  • szkolenia wewnętrzne.

ABAK S.A.

ABAK S.A. będąca jednym z ogólnopolskich liderów branży usług księgowych, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek osobowych i osób prawnych poszukuje do jednego ze swoich oddziałów:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim z dopiskiem „Księgowa/Księgowy” w temacie wiadomości. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy