Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

IQ TAX 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

5 5008 000 brutto / mies.
  • Łódź, Skierniewice

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy niezależną firmą outsourcingową świadczącą usługi księgowe, audytorskie oraz consultingowe w obszarze finansów. W zakres wykonywanych przez firmę usług wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych, w tym podmiotów zagranicznych oraz notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jak również podmiotów z sektora finansowego takich jak fundusze inwestycyjne i domy maklerskie. Wykonujemy również czynności rewizji finansowej (badanie sprawozdań finansowych), wyceny, analizy due diligence i inne usługi consultingowe.

Nasza firma istnieje od 2009 roku, obecnie zatrudniamy ponad dwudziestu pracowników, a siedziba biura mieści się przy ulicy Pięknej w Warszawie.

Rekrutacja na stanowisko Księgowa / Księgowy prowadzona jest dwuetapowo: pierwszy etap to rozmowa telefoniczna, drugi zaś to spotkanie wideo lub w siedzibie firmy.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego pod nadzorem Głównej Księgowej
  • Pomoc w sporządzaniu/sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Analiza bieżących problemów księgowych i podatkowych z pomocą Głównej Księgowej
  • Efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)

Profil kandydata:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku księgowej, najchętniej w biurze rachunkowym
  • Wiedza w obszarze księgowości, znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Odpowiedzialność, dokładność, motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w centrum Warszawy i/lub zdalnie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy i komfortowe warunki
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i brak dress codu
  • Możliwość nauki od doświadczonych księgowych i biegłych rewidentów,
  • Możliwość rozwoju oraz stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz bieżącą aktualizację wiedzy branżowej,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz inne pozapłacowe formy wynagradzania
  • Budżet na dokształcanie (angielski, szkolenia)
  • Możliwość uczestnictwa w pracach zespołu audytorskiego poza podstawowym zakresem obowiązków
  • Możliwość odbycia praktyki i aplikacji na biegłego rewidenta

Ogłoszenie archiwalne