Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, dekretowanie, księgowanie oraz analiza dokumentów kosztowych, mile widziana znajomość specyfiki kosztów serwisu i transportu międzynarodowego
  • księgowanie faktur sprzedaży – usługi serwisowe
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • wystawianie faktur
  • analiza i rozliczanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie kompensat
  • księgowanie wyciągów bankowych, w tym dewizowych
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunki ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w pełnej księgowości
  • praktycznej i teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT/VAT) oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość zagadnień księgowych z zakresu IMPORT-EXPORT, w tym zasad ujmowania w księgach dokumentów WNT, WDT
  • biegła obsługa komputera w tym: pakietu MS Office
  • dokładność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • elastyczność i chęć pracy w dynamicznym środowisku
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana umiejętność sporządzania deklaracji GUS
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, systemu Simple lub Impuls EVO

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • nowoczesne, profesjonalne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Księgowa / Księgowy, Lublin