Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

  • Tokarska 18, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tokarska 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zagranicznej spółki powiązanej

  • Bieżąca weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • Uzgadnianie sald

  • Współpraca z zagranicznym biurem rachunkowym prowadzącym rachunkowość podatkową spółki (polski konsultant)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości

  • W pracy przejawiasz inicjatywę, jesteś samodzielna/y i otwarta/y na zmianę

  • Jesteś nastawiona/y na rozwój

  • Znasz zasady pełnej rachunkowości

  • Masz dyplom ukończenia studiów wyższych – preferowane (Finanse / Księgowość lub pokrewne)

  • Znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym

  • Znasz program Excel

  • Potrafisz zorganizować sobie pracę, jesteś przy tym rzetelna/y i odpowiedzialna/y

  • Odnajdujesz się w pracy w zespole, jesteś komunikatywna/y i zaangażowana/y

  • Jesteś gotowa/y do kultywowania partnerskiego sposobu współpracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie;

  • Miejsce, do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgraną ekipą 🙂;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku krajowym i  międzynarodowym - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników;

  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne;

  • Pracę w środowisku nastawionym na przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm,które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group.

Przewiń do profilu firmy