Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie

  • finansowo-księgowym

  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych

  • Przygotowywanie danych księgowych do sporządzenia deklaracji

  • podatkowych i sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie sprawozdań GUS

  • Monitorowanie należności

  • Rozliczanie faktoringu

  • Kontrola i rozliczanie kont rachunkowych

  • Rozliczanie podatku VAT

  • Obsługa systemów bankowych oraz wprowadzanie i rozliczanie wyciągów

  • bankowych do systemu

  • Inne prace księgowe, zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finanse, ekonomia, rachunkowość

  • Praktyczna znajomość ustaw o podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień dotyczących importu, eksportu, WNT, WDT, E-commerce

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office – Word i Excel

  • Znajomość programu księgowego CDN XL będzie dodatkowym atutem

  • Wysoki poziom samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej

  • Sumienność i dokładność

  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy

  • Wspaniałą atmosferę pracy

  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Jesteśmy polskim producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie dezynfekcji i utrzymania higieny.

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy