Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

WIN-MA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

2 8004 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa księgowa klientów biura:

  • wprowadzanie zapisów księgowych

  • sporządzanie deklaracji VAT/CIT/PIT

  • współpraca przy bieżącej sprawozdawczości dla klientów biura

  • bezpośredni kontakt z urzędami

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy przy prowadzeniu Ksiąg Handlowych lub Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • dostęp do aktualnych przepisów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas