Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Intrograf-Lublin S.A.

  • Vetterów 22, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Vetterów 22

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa banków i kasy Spółki.

  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym.

  • księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym, rozliczanie rozrachunków, rozliczanie różnic kursowych.

  • prowadzenie rozliczeń z pracownikami.

  • księgowa obsługa samochodów służbowych.

  • sporządzanie rejestru sprzedaży VAT należny.

  • sporządzaniem raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • znasz zasady rachunkowości oraz podstawowe przepisy podatkowe,

  • biegle posługujesz się MS Office (World, Excel),

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie prowadzącej pełną księgowość,

  • jesteś osobą skrupulatną, sumienną, potrafisz planować i organizować czas pracy własnej,

  • mile widziana znajomość programu Symfonia FK oraz doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w zespole profesjonalistów i wsparcie z ich strony,

  • szkolenia zawodowe,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych (bilety do kina, teatru, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku, program MultiSport, pakiety startowe dla biegaczy Intrograf team),

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych, rozwijających się firm poligraficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań i ulotek farmaceutycznych. Dysponujemy parkiem maszynowym światowej klasy, który gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Naszymi klientami są wiodące na polskim i europejskim rynku firmy farmaceutyczne.

Przewiń do profilu firmy