Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

BBR BIURO BIEGŁEGO REWIDENTA SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do rejestru VAT z tytułu zakupu krajowego i zagranicznego, sprzedaży krajowej i zagranicznej zgodnie z ustawą o VAT,

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych,

  • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych,

  • rozliczanie transakcji walutowych, różnic kursowych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne,

  • doświadczenie min. 2 lata,

  • biegła znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, prawem podatkowym,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programu księgowego ERP Optima,

  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole