Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Bury Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, dekretowanie, księgowanie oraz analiza dokumentów kosztowych, mile widziana znajomość kosztów serwisu i transportu międzynarodowego

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych

  • weryfikacja rejestrów VAT

  • analiza i rozliczanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie kompensat

  • księgowanie wyciągów bankowych, w tym dewizowych

  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów

  • pomoc przy sporządzaniu rocznych sprawozdań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunki ekonomiczne

  • minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w pełnej księgowości

  • praktycznej i teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT/VAT) oraz ustawy o rachunkowości

  • biegła obsługa komputera w tym: pakietu MS Office

  • dokładność i doskonała organizacja pracy

  • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

  • elastyczność i chęć pracy w dynamicznym środowisku

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana umiejętność sporządzania deklaracji GUS, NBP

  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz systemu Impuls EVO

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

  • nowoczesne, profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy