Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

Spiżarnia Sp. z o. o.

  • Mełgiewska 18F, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mełgiewska 18F

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie i przygotowanie płatności krajowych i zagranicznych

  • monitorowanie stanu należności, weryfikacja ewentualnych zaległości

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i księgowaniem dokumentów

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym

  • wprowadzanie zapisów księgowych

  • prowadzenie RMK

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • uzgodnienie wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami powiązanymi,

  • udział w procesie zamykania okresów obrachunkowych

  • sprawozdawczość statystyczna do NBP i GUS

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • znajomość programów firmy Insert

  • dobra znajomość Excela

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i chęć do rozwoju

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • umowa na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nowoczesne biuro z bezpłatnymi miejscami parkingowymi

  • sklepik firmowy, a w nim artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • przyjazną atmosferę