Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

TABAL sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Energetyków 14
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Energetyków 14

Lublin

TABAL Sp. z o.o. to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
Spółka wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Laureat konkursów krajowych.

Tabal Sp. z o.o. zajmuje się produkcją systemów ogrodzeniowych, dystrybucją aluminium, stali nierdzewnej, oraz metali kolorowych. Firma świadczy również usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte wyróżnienia i certyfikaty.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów bankowych, przygotowanie, importowanie i wprowadzanie przelewów bankowych;
  • Rozliczanie wyciągów bankowych;
  • Monitorowanie terminów płatności;
  • Obsługa systemów faktoringowych;
  • Uzgadnianie sald, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, w tym pozabilansowych;
  • Sporządzanie kompensat;
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami;
  • Współpraca z instytucjami finansowymi i bankami;
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji;
  • Naliczanie i księgowanie odpisów aktualizujących;
  • Przygotowywanie danych do raportowania w ww zakresie;
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości i samodzielnym prowadzeniu spraw w wymienionym zakresie;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Doświadczenie w rozliczaniu i uzgadnianiu rozrachunków;
  • Znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego oraz programów MS Office;
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych oraz polityki kadrowej będzie dodatkowym atutem;
  • Poszukujemy osoby komunikatywnej, samodzielnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne