Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Rachunkowa Everte - nowoczesne biuro rachunkowe oferujące kompleksową obsługę księgową w zakresie prowadzenia rachunkowości, podatków oraz administrowania kadrami i płacami poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin
    ul. Willowa 65

    OPIS STANOWISKA

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

    • kompleksowa obsługa klientów w zakresie prowadzenia ksiąg KPiR, ewidencji przychodów
    • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych;
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych;
    • kontakt z Klientami oraz instytucjami;
    • księgowanie i dekretowanie dokumentów;
    • zapewnienie zgodności rozliczeń podatkowych z wymogami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz pozostałej obowiązkowej sprawozdawczości.

    WYMAGANIA

    • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w księgowości
    • znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień księgowych
    • samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • obsługa programów MS Office

    OFERTA

    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Udział w szkoleniach zawodowych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

    lub kontakt z naszym biurem

    Kancelaria Rachunkowa EVERTE
    Ul. Willowa 65/18, 20-819 Lublin

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”