Księgowa / Księgowy (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy osób na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wybranych elementów ksiąg rachunkowych firmy (faktur kosztowych, księgowanie wyciągów bankowych, rozliczanie umów leasingu, faktoringu),

  • Kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych oraz ich kwalifikacja podatkowa,

  • Księgowanie i uzgadnianie dokumentów magazynowych,

  • Znajomość zagadnień związanych z WNT i WDT, eksportu, importu oraz transakcji trójstronnych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami,

  • Bieżąca analiza w uzgadnianiu kont księgowych,

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Doskonalenie procesów księgowych i sprawozdawczości finansowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, uczciwość, rzetelność,

  • Umiejętność realizacji zadań stawianych przed zespołem,

  • Wytrwałość i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia, rozwój zawodowy,

  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • Potrzebny sprzęt do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy