Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Nice To Fit You

  • Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

    Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie, kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych (faktur, rachunków, innych dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości

  • Prowadzenie i ewidencja sprzedaży paragonowej

  • Analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych

  • Wstępne przygotowanie deklaracji podatkowych JPK

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami

  • Przechowywanie i archiwizacja dokumentacji księgowej

  • Współudział przy sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych

  • Współudział przy tworzeniu raportów dla potrzeb innych działów

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia w spółkach prowadzących księgi handlowe

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • Znajomość zasad pełnej księgowości

  • Znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word)

  • Znajomość programów księgowych (mile widziane znajomość RAKS SQL)

  • Umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych

  • Systematyczność i dokładność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole, który lubi ze sobą pracować (mamy duży dystans do samych siebie :))

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop

  • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze! :)

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 8 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy