Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanisława Bodycha 73A

Michałowice (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, statystycznych oraz sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;

  • wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów księgowych oraz weryfikacja i kontrola sald kont rozrachunkowych;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (US, GUS, banki i inne);

  • przygotowanie danych oraz dokumentów do audytu finansowego i kontroli podatkowych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowego;

  • doskonała praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości oraz bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych

  • praktycznej znajomości programów księgowych klasy ERP (znajomość Systemu ERP Enova365- dodatkowy atut);

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word);

  • otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole;

  • skrupulatność, dokładność, inicjatywa, pomysłowość, szukanie rozwiązań i chęć rozwoju;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • duże możliwości rozwoju zawodowego;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (telefon, komputer, itp.);

  • pracę w zgranym zespole.

  • Ciekawe projekty biznesowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie szpitali oraz obiektów służby zdrowia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.

Przewiń do profilu firmy