Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

Osadkowski Sp. z o.o.

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca ewidencja dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych zgodnie z przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi spółki

  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych, kontrolowanie prawidłowości transakcji i sald rozrachunków

  • Udział w procesie zamykania miesiąca

  • Udział w sporządzaniu miesięcznych rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełniej księgowości

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT

  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Doskonała organizacja pracy połączona z wysokim zaangażowaniem i motywacją

  • Duża samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność szukania rozwiązań w oparciu o normy księgowe i przepisy prawa podatkowego

  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność

  • Znajomość programu Comarch CDN XL

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ZFŚS, multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, sekcje sportowe, spotkania integracyjne, dodatkowy urlop urodzinowy)

  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Program rekomendacji pracowników

  • Pracę w prężnym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje obroty przekraczające miliard złotych rocznie i dzięki temu jest jedną ze 100 największych firm o polskim kapitale – to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy specjalistów interesujących się tematami agrotechnicznymi w każdym województwie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją.

Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy