Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

DASKO HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej rachunkowości i naliczanie płac dla 4 podmiotów sp. z o.o. z grupy Dasko w Polsce (łącznie do 180 osób);

  • Kontrola merytoryczna i rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych;

  • Samodzielne wprowadzanie i księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych;

  • Praktyczna znajomość rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi – ZUS, US, GUS, banki itp.;

  • Sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych w tym CIT, VAT;

  • Wystawianie faktur sprzedaży, not w systemie finansowo- księgowym;

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;

  • Przygotowywanie przelewów, prowadzenie kasy w walucie polskiej i obcej;

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku;

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • Posiadasz znajomość programu PŁATNIK zagadnień kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy;

  • Dobrze znasz zagadnienia rachunkowe oraz przepisy podatkowe;

  • Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim;

  • Cechują Ciebie zdolności analityczne i dokładność w wykonywanych zadaniach;

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w Zespole;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

  • Odpowiednie narzędzia pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia świąteczna

  • Dofinansowanie lekcji językowych;

  • Polisa NW i na życie opłacana przez Pracodawcę na atrakcyjnych warunkach;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;

  • Rozwój merytoryczny poprzez dopasowany na potrzeby stanowiska udział w szkoleniach;

DASKO HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

Przewiń do profilu firmy