Księgowa / Księgowy

Michael Page

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Biuro Klienta mieści się pod Warszawą w miejscowości Czosnów w powiecie nowodworskim. W okresie wdrożenia praca będzie miała charakter stacjonarny, później będzie odbywała się w systemie hybrydowym.

Twój zakres obowiązków

* obsługa 5-ciu niewielkich przedstawicielstw pod kątem polskiej księgowości:

- księgowanie wyciągów bankowych, płatności do kontrahentów,

- księgowanie wydatków pracowników, rozliczanie delegacji, księgowanie faktur kosztowych,

- uzgadnianie kont rozrachunków,

- comiesięczne dostarczanie informacji o kosztach niepodlegających CIT,

- weryfikacja obiegu dokumentów pomiędzy spółką, a lokalnymi biurami rachunkowymi,

- udział w zamknięciu miesiąca,

* wsparcie działu w sprawozdawczości lokalnej i grupowej,

* wsparcie w czasie urlopów- zastępowanie,

* przygotowywanie różnych raportów ad hoc.

Wymagania pracodawcy

* 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,

* znajomość polskich przepisów podatkowych głównie z obszaru CIT i VAT

* mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenia z zakresu księgowości,

* znajomość pakietu Office na poziomie bardzo dobrym,

* znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

* znajomość SAP mile widziana,

* systematyczność, dokładność w działaniu,

* bardzo dobra organizacja pracy,

* otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość uczestnictwa w dodatkowych projektach, dających realne możliwości rozwoju,

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów podyplomowych,

  • nie tylko "owocowe wtorki", ale codzienne pełne lodówki ze zdrową żywnością :-)

  • prace w zgranym, stabilnym zespole,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-16.30 w piątek 8-15.00

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy