Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

UDS Sp. z o.o.O firmie

UDS Sp. z o.o.

32a

Nowy Kawęczyn (pow. skierniewicki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące sprawdzanie i ewidencja faktur kosztowych, inwestycyjnych, magazynowych w systemie księgowym

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych;

  • Ewidencję RMK czynnych i biernych;

  • Rozliczanie i uzgadnianie leasingów, faktoringu

  • Sprawdzanie poprawności zapisów księgowych i wyjaśnianie rozbieżności

  • Księgowanie uzgadnianie wyciągów bankowych

  • Pomoc Głównej Księgowej przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Uzgadnianie stanu należności i zobowiązań kontrahentów oraz wyjaśnianie rozbieżności

  • Wsparcie głównej księgowej w codziennych obowiązkach;

  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);

  • Przygotowanie danych do zamknięcia kwartałów i roku finansowego;

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego lub Samodzielnej/go Księgowej/go bądź w firmie audytorskiej;

  • Znajomości polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego;

  • Posiadania certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;

  • Kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów (mile widziane);

  • Znajomości programu TETA (mile widziane);

  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej (dodatkowy atut);

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;

  • Umiejętności analitycznych, dokładności;

  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Zaangażowania oraz rzetelności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania oferującą możliwości awansu i rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pozytywną atmosferę;

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • Pakiet socjalny m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę sportową Multisport.